-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 14210000-6 – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь)
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
f1cb904c18b44140939f2e894b2ff44d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-18-005468-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Золотниківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394585
-
Адреса:
48115, Україна, Тернопільська область, Золотники, вул. Містечко, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Золотниківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394585
-
Адреса:
48115, Україна, Тернопільська область, Золотники, вул. Містечко, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 14210000-6 – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.11.2022 15:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Щебінь 20*40
Кількість
280 тонни
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 000.00 UAH