-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«ДК 021:2015:22820000-4 – Бланки (Бланки, формуляри та журнали)»
Тендер Prozorro UA-2022-11-18-012091-a
Торги не відбулися
90 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 900.00 UAH
Номер:
caaef64265294873af4f87f90e53829e
Внутрішній номер закупівлі:
15924222
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-18-012091-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005585
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Менделєєва, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Марук +380472544493 maruk1990@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
22820000-4 БланкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2022 15:40 - 25.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2022 15:40 - 28.11.2022 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 000.00 «ДК 021:2015:22820000-4 – Бланки (Бланки, формуляри та журнали)»