-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«ДК 021:2015:22820000-4 – Бланки (Бланки, формуляри та журнали)»
Оголошено тендер
90 000.00
UAH
Номер:
0473fac7144b4c0083967cfd517f625e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-18-003398-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005585
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Менделєєва, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005585
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Менделєєва, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«ДК 021:2015:22820000-4 – Бланки (Бланки, формуляри та журнали)»
Примітки:
Категорія Замовника: підприємства,установи, організації, зазначені в пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" . Адреса Замовника: м.Черкаси, вул. Менделєєва, буд. 3, 18009 Вид процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
22820000-4 Бланки
Дата опублікування:
18.11.2022 15:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума90 000.00 UAH