-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інтерактивний мультимедійний комплекс
Тендер Prozorro UA-2022-11-16-005720-a
Торги не відбулися
76 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 380.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 380.00 UAH
Номер:
76c3a36a51794eab8400f908f52e4be6
Внутрішній номер закупівлі:
15889928
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-16-005720-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127746
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Диканський район, селище міського типу Диканька ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пантьо Вікторія Анатоліївна +380669320808 44127746@ukr.net http://dykanka.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
76 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.11.2022 12:31 - 21.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2022 12:31 - 24.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴76 000.00 Інтерактивний мультимедійний комплекс