-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інтерактивний мультимедійний комплекс
Оголошено тендер
76 000.00
UAH
Номер:
5aadd1eebab344caae15fcadfdefd91e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-16-001640-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127746
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Диканський район, селище міського типу Диканька ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127746
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Диканський район, селище міського типу Диканька ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
76 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інтерактивний мультимедійний комплекс
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.11.2022 12:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума76 000.00 UAH