-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Тендер Prozorro UA-2022-11-16-005010-a
Завершена
8 092.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 80.92 UAH
мін. крок: 1% або 80.92 UAH
Номер:
5f46677651854244bc2f0f14e4b7f4ee
Внутрішній номер закупівлі:
15889232
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-16-005010-a
Замовник:
Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20508060
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Рекордна,9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ванюк Наталія Іванівна +380612260263 zp.gssp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 092.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.11.2022 12:45 - 21.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2022 12:45 - 24.11.2022 12:01
Період кваліфікації:
24.11.2022 12:01 - 28.11.2022 10:45
Період завантаження договору:
04.12.2022 00:00 - 14.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 092.00 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні