• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби

Оголошено тендер

8 092.00 UAH
Номер: 652fd7325251487191371046053d7e3d
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-03-12-000273-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Замовник: Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Очікувана вартість: 8 092.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 12.03.2022 20:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума8 092.00 UAH