-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реєстратор добової ЕКГ за Холтером ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання НК 024:2019: 62149 — Набір допоміжний для тривалого амбулаторного електрокардіографічного моніторингу
Тендер Prozorro UA-2022-11-16-001635-a
Завершена
132 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 660.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 660.00 UAH
Номер:
8b56760c427e4849b0594a2c6acdb044
Внутрішній номер закупівлі:
15885846
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-16-001635-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36205651
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, місто Гайсин, м. Гайсин, вул. В'ячеслава Чорновола, 1, Вінницька обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Настаскін Сергій Анатолійович +380975195102 nastaskin@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
132 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.11.2022 09:56 - 21.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2022 09:56 - 24.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
24.11.2022 00:00 - 24.11.2022 10:48
Період завантаження договору:
30.11.2022 00:00 - 10.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 000.00 Реєстратор добової ЕКГ за Холтером ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання НК 024:2019: 62149 — Набір допоміжний для тривалого амбулаторного електрокардіографічного моніторингу