-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реєстратор добової ЕКГ за Холтером ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання НК 024:2019: 62149 — Набір допоміжний для тривалого амбулаторного електрокардіографічного моніторингу
Оголошено тендер
132 000.00
UAH
Номер:
5abae2ef5b184517b56413f1a7d45f67
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-16-000481-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36205651
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, місто Гайсин, м. Гайсин, вул. В'ячеслава Чорновола, 1, Вінницька обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36205651
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, місто Гайсин, м. Гайсин, вул. В'ячеслава Чорновола, 1, Вінницька обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
132 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реєстратор добової ЕКГ за Холтером ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання НК 024:2019: 62149 — Набір допоміжний для тривалого амбулаторного електрокардіографічного моніторингу
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.11.2022 09:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума132 000.00 UAH