• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ПГВ 22Т-098 ДК 021:2015 – 39150000-8 – Меблі та приспособи різні (Стелажі)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації.

Торги не відбулися

2 544 465.49 UAH з ПДВ
мін. крок: 2.5% або 63 600.00 UAH
Номер: 4d60b250c65d4cdfb10be5f785c0775f
Внутрішній номер закупівлі: 15881007
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-15-011237-a   
Замовник: Укргазвидобування" в особі філії "Полтавагазвидобування
Контактна особа: Світлана Хижняк +380532515811 svitlana.khyzhniak@ugv.com.ua http://ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 544 465.49 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.11.2022 15:15 - 27.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 15.11.2022 15:15 - 30.11.2022 15:00
Аукціон: 01.12.2022 15:23 - 01.12.2022 15:46
Період кваліфікації: 01.12.2022 15:46 - 12.12.2022 15:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 544 465.49 39150000-8 – Меблі та приспособи різні (Стелажі)