-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стелажі
Оголошено тендер
2 544 465.49
UAH
Номер:
20c8142c69444d0b9e8173ba8f0f34c3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-14-004732-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Укргазвидобування" в особі філії "Полтавагазвидобування
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153100
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Європейська, буд. 173
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Укргазвидобування" в особі філії "Полтавагазвидобування
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153100
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Європейська, буд. 173
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 544 465.49 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стелажі
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
Дата опублікування:
14.11.2022 14:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 544 465.49 UAH