-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95, Дизельне паливо Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2022-11-14-007855-a
Завершена
445 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 450.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 450.00 UAH
Номер:
b4b3ff162f9b46ad8881c0e9b334fea8
Внутрішній номер закупівлі:
15861666
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-14-007855-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31908713
-
Адреса:
38732, Україна, Полтавська область, с. Новоселівка, провулок Підлісний, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Сенько +380665956483 kpturbota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
445 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2022 13:39 - 19.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2022 13:39 - 22.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
22.11.2022 00:00 - 28.11.2022 09:31
Період завантаження договору:
04.12.2022 00:00 - 14.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴445 000.00 Бензин А-95, Дизельне паливо Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти