-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, Дизельне паливо Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
445 000.00
UAH
Номер:
56b943cfd61d40d2afae33de576d8a5d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-14-001839-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31908713
-
Адреса:
38732, Україна, Полтавська область, с. Новоселівка, провулок Підлісний, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31908713
-
Адреса:
38732, Україна, Полтавська область, с. Новоселівка, провулок Підлісний, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
445 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95, Дизельне паливо Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
14.11.2022 12:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
1500 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо
Кількість
6000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума445 000.00 UAH