-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100
Тендер Prozorro UA-2022-11-09-013686-a
Торги не відбулися
260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер:
8e35ffc43bbe48128b45bee8028fdc11
Внутрішній номер закупівлі:
15821492
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-09-013686-a
Замовник:
Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379203
-
Адреса:
68540, Україна, Одеська область, Тарутинський р-н, смт. Бородіно, вул. Миру, буд. 132
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Регіна Чумак +380972956107 regina.chumack@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.11.2022 18:19 - 14.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2022 18:19 - 17.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
17.11.2022 00:02 - 22.11.2022 15:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴260 000.00 Тверде паливо вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100