• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тверде паливо вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100

Оголошено тендер

260 000.00 UAH
Номер: 51d4ce56851746849df98b3ae22b0ae8
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-09-006000-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
Замовник: Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тверде паливо вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 09.11.2022 18:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума260 000.00 UAH