-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Твердопаливний котел з ручним завантаженням палива 250 кВт
Тендер Prozorro UA-2022-11-09-012678-a
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер:
5fcab595b9294328a90633d4b217ea40
Внутрішній номер закупівлі:
15820489
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-09-012678-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44011315
-
Адреса:
80500, Україна, Львівська область, Буськ, вулиця Петрушевича Е.,будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ричель Марія Іванівна 380326430079,380326421130 osvita-busk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.11.2022 16:44 - 14.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2022 16:44 - 17.11.2022 17:00
Період кваліфікації:
17.11.2022 17:02 - 21.11.2022 12:46
Період завантаження договору:
27.11.2022 00:00 - 07.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 000.00 Твердопаливний котел з ручним завантаженням палива 250 кВт