• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Твердопаливний котел з ручним завантаженням палива 250 кВт

Оголошено тендер

380 000.00 UAH
Номер: 341cc1a03b6346c7acc3869e261a88a3
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-09-003021-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Твердопаливний котел з ручним завантаженням палива 250 кВт
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 09.11.2022 13:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума380 000.00 UAH