• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газове паливо (природний газ)

Торги не відбулися

235 065.24 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 175.33 UAH
Номер: a005562b953a4d75917899ff5ab39ff7
Внутрішній номер закупівлі: 15819454
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-09-011647-a   
Замовник: Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
Контактна особа: Соломянюк Людмила Володимирівна 0976424582 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 235 065.24 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.11.2022 16:06 - 14.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 09.11.2022 16:06 - 17.11.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴235 065.24 Газове паливо (природний газ)