-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Оголошено тендер
235 065.24
UAH
Номер:
c2f8e84ac7244a5cb5aa8ec6fe65b656
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-09-003703-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
235 065.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (природний газ)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
09.11.2022 15:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо (природний газ)
Кількість
14200 метри кубічні
Період постачання
до 31.03.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума235 065.24 UAH