-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бак розширювальний силового трансформатора ТМ 25-160 кВА
Тендер Prozorro UA-2022-11-08-012058-a
Завершена
265 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 325.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 325.00 UAH
Номер:
45e414782e6444ecbeeacbe44d5089a6
Внутрішній номер закупівлі:
15804993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-08-012058-a
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго +380362694239 tender@roe.vsei.ua https://www.roe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
265 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2022 15:58 - 13.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2022 15:58 - 16.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
16.11.2022 00:02 - 16.11.2022 14:57
Період завантаження договору:
22.11.2022 00:00 - 02.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴265 000.00 Бак розширювальний силового трансформатора ТМ 25-160 кВА