-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бак розширювальний силового трансформатора ТМ 25-160 кВА
Оголошено тендер
265 000.00
UAH
Номер:
c08b4aa7c6f944599171e8bfec838351
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-08-003424-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
265 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бак розширювальний силового трансформатора ТМ 25-160 кВА
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів
Дата опублікування:
08.11.2022 15:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума265 000.00 UAH