-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Жовтий наконечник Promed для піпеточного дозатора типу Gilson, нестерильний (0-200 мкл); Світло-блакитний наконечник Promed для піпеточного дозатора, типу Eppendorf, Gilson, Brand, Socorex, нестерильний (100-1000 мкл)
Тендер Prozorro UA-2022-11-08-010842-a
Торги не відбулися
2 247.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 22.47 UAH
мін. крок: 1% або 22.47 UAH
Номер:
3c081a66c7a04ecb94a56d985d0332cb
Внутрішній номер закупівлі:
15803785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-08-010842-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Юрій Андрійович 380322368989 lrfpkldc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 247.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.11.2022 15:22 - 13.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2022 15:22 - 16.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 247.00 Жовтий наконечник Promed для піпеточного дозатора типу Gilson, нестерильний (0-200 мкл); Світло-блакитний наконечник Promed для піпеточного дозатора, типу Eppendorf, Gilson, Brand, Socorex, нестерильний (100-1000 мкл)