-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Жовтий наконечник Promed для піпеточного дозатора типу Gilson, нестерильний (0-200 мкл); Світло-блакитний наконечник Promed для піпеточного дозатора, типу Eppendorf, Gilson, Brand, Socorex, нестерильний (100-1000 мкл)
Оголошено тендер
2 247.00
UAH
Номер:
d2e5bcbb7fc340b1a987b8c8cb1dd45f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-08-004556-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 247.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Жовтий наконечник Promed для піпеточного дозатора типу Gilson, нестерильний (0-200 мкл); Світло-блакитний наконечник Promed для піпеточного дозатора, типу Eppendorf, Gilson, Brand, Socorex, нестерильний (100-1000 мкл)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
08.11.2022 15:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
63337 Кінчик піпетки ІВД
Жовтий наконечник Promed для піпеточного дозатора типу Gilson, нестерильний (0-200 мкл)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
63337 Кінчик піпетки ІВД
Світло-блакитний наконечник Promed для піпеточного дозатора, типу Eppendorf, Gilson, Brand, Socorex, нестерильний (100-1000 мкл)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 247.00 UAH