-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2022-11-08-009099-a
Торги не відбулися
682 643.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 413.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 413.22 UAH
Номер:
14efd740220b4fe780c2e3ed7f7085ec
Внутрішній номер закупівлі:
15802031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-08-009099-a
Замовник:
УВД ФССУ у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41312573
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, пл.Троїцька, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Челядін Сергій Володимирович +380542671109 jurist.su@fssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
682 643.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2022 14:27 - 13.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2022 14:27 - 16.11.2022 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴682 643.50 Природний газ