-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
682 643.50
UAH
Номер:
40c05a1c9e9346ce9904ed39c7d12d7c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-08-002553-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41312573
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, пл.Троїцька, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41312573
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, пл.Троїцька, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
682 643.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
08.11.2022 12:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума682 643.50 UAH