-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шкільний автобус
Тендер Prozorro UA-2022-11-03-011479-a
Торги не відбулися
2 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 000.00 UAH
Номер:
464665331a0745b391fa146e85ab641a
Внутрішній номер закупівлі:
15761724
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-03-011479-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21174187
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська область, м. Люботин, вул. Шевченка, 132
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марія Водяницька +380577412078 vodyanitska_27@ukr.net https://lmiskvo.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2022 15:52 - 09.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2022 15:52 - 12.11.2022 16:00
Період кваліфікації:
12.11.2022 16:00 - 02.12.2022 20:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 600 000.00 Шкільний автобус