• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шкільний автобус

Оголошено тендер

2 600 000.00 UAH
Номер: ff282de57d5e47529976fc801db72632
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-03-002024-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 2 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шкільний автобус
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.11.2022 13:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗалишки освітньої субвенції
Сума2 600 000.00 UAH