• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК021:2015 "Агрохімічна продукція" (Дезінфекційні засоби)

Засіб дезінфекційний «Вернедор», 1000 мл. (НК 024:2019 47631 - засіб дезінфікуючий для медичних виробів); Серветки дезінфекційні «НОР-експрес», № 60 (НК 024:2019 41550- Дезінфікуючі засоби для рук); Засіб дезінфекційний «НОР-експрес», 500 мл з дозуючим пристрієм (НК 024:2019 58082 Засіб аерозольний для дезінфекції виробів медичного призначення); Засіб дезінфекційний «НОР-експрес», 100 мл, (НК 024:2019 58082 Засіб аерозольний для дезінфекції виробів медичного призначення); Засіб дезінфекційний «Манорм Експерт», 250 мл. (НК 024:2019 38713 Дезінфікуючі засоби для хірургічних інструментів);

Торги не відбулися

493 236.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 466.18 UAH
Номер: adf252d722704de7b60a507bc0a996af
Внутрішній номер закупівлі: 15754833
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-03-004535-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф" Одеської обласної ради"
Контактна особа: Алла Гриценко +380503910022 zakupkiemd@ukr.net https://emd.od.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 493 236.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.11.2022 11:30 - 08.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 03.11.2022 11:30 - 11.11.2022 16:00
Аукціон: 14.11.2022 14:45 - 14.11.2022 15:20
Період кваліфікації: з 14.11.2022 15:20

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: c39c52e6f1e440f596a70ee77b012a12
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження: 21.11.2022 14:27 - 02.12.2022 00:00
Дата опублікування: 21.11.2022 14:27
Дата виконання: 02.12.2022 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴493 236.00 Дезінфекційні засоби