-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дезінфекційні засоби
Оголошено тендер
493 236.00
UAH
Номер:
4e214732774e4f8f8cbef1f27667c965
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-03-000503-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "ООЦЕМДіМК" ООР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20991240
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Гаванна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф" Одеської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20991240
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Гаванна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
493 236.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дезінфекційні засоби
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
03.11.2022 09:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума493 236.00 UAH