-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Генератор
Тендер Prozorro UA-2022-11-02-013506-a
Торги не відбулися
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 700.00 UAH
Номер:
fe998e0c404646ff8677fa872b2f583d
Внутрішній номер закупівлі:
15749588
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-02-013506-a
Замовник:
"Овруцький ЦПМСД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38796636
-
Адреса:
11101, Україна, Житомирська область, м Овруч, вул.Тараса Шевченка,41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Желонська Олена Миколаївна +380985426615 tendercpmsdovruch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.11.2022 18:14 - 07.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2022 18:14 - 10.11.2022 09:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴70 000.00 Генератор
- Лот №2 ₴100 000.00 Генератор