-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератор
Оголошено тендер
170 000.00
UAH
Номер:
26287d12e0e64c348e0e89b1ad49bb0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-02-003889-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
"Овруцький ЦПМСД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38796636
-
Адреса:
11101, Україна, Житомирська область, м Овруч, вул.Тараса Шевченка,41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"Овруцький ЦПМСД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38796636
-
Адреса:
11101, Україна, Житомирська область, м Овруч, вул.Тараса Шевченка,41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Генератор
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.11.2022 17:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Генератор
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Генератор
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума170 000.00 UAH