-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2022-11-02-010587-a
Торги не відбулися
693 276.91
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 466.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 466.38 UAH
Номер:
004c3f0531234ba3830b03cac102de02
Внутрішній номер закупівлі:
15746673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-02-010587-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04407709
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Криволап +380967140518 olegkrivolap@ukr.net https://shramkivska-gromada.gov.ua/prozorro/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
693 276.91 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.11.2022 15:43 - 07.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2022 15:43 - 10.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴693 276.91 Природний газ