-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
693 276.91
UAH
Номер:
ce4de988860a4f7a80f25310f7ce57f8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-02-002240-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04407709
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04407709
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
693 276.91 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
02.11.2022 11:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума693 276.91 UAH