• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Дрова паливні твердих порід

Закупівля проводиться за процедурою відкритті торги з особливостями відповідно до постанови КМУ №1178 від 12 жовтня 2022року «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування

Торги не відбулися

475 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 376.00 UAH
Номер: 84ba8d8c4db047e29a0adca7165043c2
Внутрішній номер закупівлі: 15739478
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-02-003374-a   
Замовник: Управління освіти Жмеринської міської ради
Контактна особа: Людмила Корнієнко +380969295755 osvita_gmerinka@ukr.net http://uposv-zmr.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 475 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.11.2022 10:59 - 07.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 02.11.2022 10:59 - 10.11.2022 00:00
Аукціон: 10.11.2022 15:50 - 10.11.2022 16:25
Період кваліфікації: 10.11.2022 16:25 - 06.12.2022 11:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴475 200.00 Дрова паливні твердих порід