-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
Оголошено тендер
475 200.00
UAH
Номер:
aefd5ea4e5cf45a79ceb6b38383d816f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-02-001422-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
475 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дрова паливні твердих порід
Примітки:
Закупівля проводиться за процедурою відкритті торги з особливостями відповідно до постанови КМУ №1178 від 12 жовтня 2022року «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
02.11.2022 10:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума475 200.00 UAH