• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

автобус спеціалізований для перевезення школярів

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.

Торги не відбулися

2 550 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 15 300.00 UAH
Номер: b6162e48bdb6446099de91a364b03546
Внутрішній номер закупівлі: 15737067
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-02-000976-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Шевцова Оксана Степанівна 380473131211 talneosvita.otg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.11.2022 09:22 - 07.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 02.11.2022 09:22 - 10.11.2022 00:00
Період кваліфікації: 10.11.2022 00:01 - 14.11.2022 11:51
Період завантаження договору: 20.11.2022 00:00 - 30.11.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 4be943533ff7431a9697a8c0d024f6ff
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Вирішено відмінити процедуру відкритих торгів згідно предмету закупівлі «код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 34120000-4 - мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (автобус спеціалізований для перевезення школярів)» (ідентифікатор закупівлі UA-2022-11-02-000976-a) з підстав, передбачених п. п. 1 та 3 п. 47 Особливостей, а саме: - відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг (в межах поточного бюджетного періоду); - скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг, та виходячи з наступного. У зв’язку із внесенням змін до бюджету Тальнівської міської територіальної громади (станом на 16.12.2022р.) відбувся перерозподіл коштів спеціального фонду в сумі 2400,0 тис. грн., а саме, зменшено видатки для замовника на придбання «Шкільного автобуса». Таким чином, з урахуванням завершення поточного бюджетного періоду 2022 року та скороченням фінансування видатків замовника здійснення закупівлі не вбачається можливим.
Період оскарження: 30.12.2022 13:41 - 10.01.2023 00:00
Дата опублікування: 30.12.2022 13:41
Дата виконання: 10.01.2023 00:04
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴2 550 000.00 автобус спеціалізований для перевезення школярів