-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
автобус спеціалізований для перевезення школярів
Оголошено тендер
2 550 000.00
UAH
Номер:
2526f1892720464db94b85605310f8ea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-02-000032-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41326277
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41326277
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
автобус спеціалізований для перевезення школярів
Примітки:
категорія замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р.
№1178)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.11.2022 07:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзалишок коштів освітньої субвенції, що утворився станом на 01.01.2022 року
Сума2 550 000.00 UAH