-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Розсадницька продукція (саджанці багаторічних декоративних дерев)
Тендер Prozorro UA-2022-10-31-000128-a
Торги відмінено
510 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 105.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 105.00 UAH
Номер:
0722e14542074eaa8b6dbcdf6762cb23
Внутрішній номер закупівлі:
15713904
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-31-000128-a
Замовник:
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352490
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Берлет +380542222565 zelenbyd-sumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
510 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2022 08:35 - 05.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2022 08:35 - 08.11.2022 00:00
Аукціон:
08.11.2022 11:49 - 08.11.2022 12:24
Період кваліфікації:
з 08.11.2022 12:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴510 500.00 саджанці багаторічних декоративних дерев