-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розсадницька продукція (саджанці багаторічних декоративних дерев)
Оголошено тендер
510 500.00
UAH
Номер:
b0491d0dad324624be5b67d4f7e0b20c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-31-000029-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352490
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352490
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
510 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розсадницька продукція (саджанці багаторічних декоративних дерев)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
Дата опублікування:
31.10.2022 08:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума510 500.00 UAH