• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизель-генератор

нформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у Додатку 1 до тендерної документації "Технічна специфікація". Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно ч. 2 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» надається учасником у складі тендерної пропозиції згідно умов тендерної документації. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.

Торги не відбулися

518 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 590.00 UAH
Номер: 96eb0b0cd56e41c2911e5eb6286b574a
Внутрішній номер закупівлі: 15700887
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-27-013100-a   
Замовник: КЗ Обласний комплексний центр надання соціальних послуг
Контактна особа: Міськова Вікторія Юріївна +380683491976 viktoriamiskova133@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 518 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.10.2022 22:15 - 01.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 27.10.2022 22:15 - 04.11.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴518 000.00 Дизель-генератор