-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизель-генератор
Оголошено тендер
518 000.00
UAH
Номер:
c9c49480649c4f55b525dc05fd56f5d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-27-003533-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ Обласний комплексний центр надання соціальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
38503850
-
Адреса:
23252, Україна, Вінницька область, Вороновиця, вул. Гагаріна, 20 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КЗ Обласний комплексний центр надання соціальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
38503850
-
Адреса:
23252, Україна, Вінницька область, Вороновиця, вул. Гагаріна, 20 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
518 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизель-генератор
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.10.2022 21:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума518 000.00 UAH