-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливо (бензин А-95, дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2022-10-27-004308-a
Торги не відбулися
239 525.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 395.25 UAH
мін. крок: 1% або 2 395.25 UAH
Номер:
9b6a77fd79c4486db28e607f62dd6b54
Внутрішній номер закупівлі:
15692113
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-27-004308-a
Замовник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кругла Олена Михайлівна +380342750041 olena_kruhla@i.ua http://www.if.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
239 525.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2022 12:45 - 01.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2022 12:45 - 04.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴239 525.00 Паливо (бензин А-95, дизельне паливо)