-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливо (бензин А-95, дизельне паливо)
Оголошено тендер
239 525.00
UAH
Номер:
b7f255fca8684ac7a3c49f6323a58dff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-27-001464-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
239 525.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливо (бензин А-95, дизельне паливо)
Примітки:
Категорія замовника: п.1 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" - органи державної влали; місцезнаходження: вул. Дністровська, 30, м. Івано-Франківськ, 76018
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.10.2022 10:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума239 525.00 UAH