• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт приміщень на 2-му поверсі корпусу стаціонару КНП «Міська комунальна лікарня №3» ТМР» ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. В разі надання документів, які необхідні для формування тендерної пропозиції учасника, виданих відповідними установами, підприємствами, організаціями російською мовою, допускається наявність даних документів на російській мові. У іншому випадку в разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів, або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника). Категорія замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Завершена

1 700 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 000.00 UAH
Номер: fd39a90420064539bef401c323ba651c
Внутрішній номер закупівлі: 15686128
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-26-011457-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради
Контактна особа: Гасай Юлія Степанівна +380352551700 hasaj26@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.10.2022 16:53 - 31.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 26.10.2022 16:53 - 03.11.2022 10:00
Аукціон: 04.11.2022 12:52 - 04.11.2022 13:27
Період кваліфікації: 04.11.2022 13:27 - 11.11.2022 15:32
Період завантаження договору: 17.11.2022 00:00 - 27.11.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 700 000.00 «Поточний ремонт приміщень на 2-му поверсі корпусу стаціонару КНП «Міська комунальна лікарня №3» ТМР» ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт