-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт приміщень на 2-му поверсі корпусу стаціонару КНП «Міська комунальна лікарня №3» ТМР» ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт
Оголошено тендер
1 700 000.00
UAH
Номер:
1fdbed04b1ce4d3b8aa018bf2aef7ca0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-26-003055-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001334
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Волинська 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська комунальна лікарня №3" Тернопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001334
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Волинська 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт приміщень на 2-му поверсі корпусу стаціонару КНП «Міська комунальна лікарня №3» ТМР» ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.10.2022 16:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Поточний ремонт приміщень на 2-му поверсі корпусу стаціонару КНП «Міська комунальна лікарня №3» ТМР» ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 700 000.00 UAH