-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір офісний формату А4
Тендер Prozorro UA-2022-10-25-006175-a
Торги не відбулися
245 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 454.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 454.00 UAH
Номер:
9ea7ff88961049d7871dfdc239c056a9
Внутрішній номер закупівлі:
15668001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-25-006175-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Юрій Андрійович 380322368989 lrfpkldc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
245 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.10.2022 13:14 - 30.10.2022 01:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2022 13:14 - 02.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴245 400.00 Папір офісний формату А4