• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Папір офісний формату А4

Оголошено тендер

245 400.00 UAH
Номер: 68f811931583498ca183680823797c0d
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-10-25-002585-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
Очікувана вартість: 245 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Папір офісний формату А4
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.10.2022 13:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума245 400.00 UAH