-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ (ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2022-10-21-010580-a
Торги не відбулися
1 390 526.86
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 952.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 952.63 UAH
Номер:
a318f8c1880744c1b05cd0552b9c9e79
Внутрішній номер закупівлі:
15647372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-21-010580-a
Замовник:
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
41445815
-
Адреса:
47412, Україна, Тернопільська область, Лановецький район, c. Борсуки, вул. Шевченка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Козлова +380686248256 nataliykozlova25@ukr.net https://borsukivska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 390 526.86 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.10.2022 16:31 - 26.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2022 16:31 - 29.10.2022 16:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 390 526.86 Природний газ ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)