-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ (ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
Оголошено тендер
1 390 526.86
UAH
Номер:
dcc413bd20f64d168f70e735c56e016f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-21-003941-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
41445815
-
Адреса:
47412, Україна, Тернопільська область, Лановецький район, c. Борсуки, вул. Шевченка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
41445815
-
Адреса:
47412, Україна, Тернопільська область, Лановецький район, c. Борсуки, вул. Шевченка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 390 526.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ (ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
21.10.2022 16:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
84000 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 390 526.86 UAH