-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги
Тендер Prozorro UA-2017-12-07-001647-c
Завершена
1 159 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 796.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 796.00 UAH
Номер:
634062cbcacc47fa9409d684f6331ce4
Внутрішній номер закупівлі:
1564502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-07-001647-c
Замовник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
-
Адреса:
53860, Україна, Дніпропетровська область, м. Зеленодольськ, Апостолівський район, вул. Енергетична, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Ковальова +380977742427 gorsovetvk@ukr.net http://zelenodolsk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 159 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 796.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2017 13:38 - 12.12.2017 14:10
Період прийому пропозицій:
07.12.2017 13:38 - 22.12.2017 14:10
Аукціон:
26.12.2017 15:48 - 26.12.2017 16:09
Період кваліфікації:
26.12.2017 16:09 - 02.01.2018 14:43
Період завантаження договору:
26.12.2017 16:09 - 15.01.2018 16:09
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2018 - 31.01.2018
Місце постачання
53860, Україна, Дніпропетровська область, м.Зеленодольськ, вул.Спортивна, буд.3
На карті
Кейтерингові послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2018 - 31.01.2018
Місце постачання
53860, Україна, Дніпропетровська область, м.Зеленодольськ, вул.Рибалко, буд.7
На карті
Кейтерингові послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2018 - 31.01.2018
Місце постачання
53860, Україна, Дніпропетровська область, м.Зеленодольськ, пров.Козацький, буд.2
На карті
Кейтерингові послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2018 - 31.01.2018
Місце постачання
53861, Україна, Дніпропетровська область, с.Велика Костромка, вул.Фартушного, буд.21
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СОВА СВІТЛАНА МАРКІВНА"
Оскарження: 26.12.2017 16:09 - 13.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2159218542
-
Контактна особа:
Світлана Сова +380676387740 sova_sveta1959@mail.ua
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛ. КАМО, будинок 11, квартира 45
Оскарження: 26.12.2017 16:09 - 13.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 102 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 102 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.01.2018 14:43
Документи
24
Скарги
0
ФОП "НЕПОРАДА НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2445217782
-
Контактна особа:
Наталія Непорада +380960293638, +380676319419 neporada@ukr.net
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський р-н, м. Апостолове, вул. Ветеранів, буд. 32
Початкова пропозиція
1 159 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 159 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
54a8e417026c4a5997d9c6b27a6da26a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-07-001647-c-a1
Постачальник:
ФОП "СОВА СВІТЛАНА МАРКІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2159218542
-
Контактна особа:
Світлана Сова +380676387740 sova_sveta1959@mail.ua
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛ. КАМО, будинок 11, квартира 45
Номер договору:
1
Сума договору:
1 102 050.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
16.01.2018 10:00
Статус:
Підписаний